thdiamond.gif image by SaliskoEnter blog-tuthdiamond.gif image by Salisko
thdiamond.gif image by SaliskoPridaj sa k Affs-tuthdiamond.gif image by Salisko
thdiamond.gif image by SaliskoFanclub RBD-La Familia SK-CZ Fan Club-tuthdiamond.gif image by Salisko

thdiamond.gif image by SaliskoPáči sa ti tu?thdiamond.gif image by Salisko

thdiamond.gif image by SaliskoÁno x) x Nie x(thdiamond.gif image by Salisko

thdiamond.gif image by Salisko1. Kolo SONBthdiamond.gif image by Salisko


O Dulce

16. srpna 2010 v 11:34 | Viva =* |  Dulce Maria
Dulce MariaPovolání: herečka, zpěvačka
Věk: 23
Datum narození: 6. 12. 1985
Místo narození: Mexico City, Mexiko
Znamení: Střelec
Obľúbená farba:modrá,červená
Obľubené jedlo:sushi
Obľúbená pieseň:El sal de dalar (La cuca)
Záľuby:zbiera plyšáky
Obľúbená pieseň (RBD):No pares
Obľúbený herec:Brat Pitt
Idol: Shakira


Životopis
Dulce María Espinoza Savińón se narodila 6.12.1985 v Mexico city.Někdy jí říkají Pebbles.Měří 165 cm.Ráda vaří. Před Clase 406 byla členkou hudbení skupiny Jeans.Studovala hudbení školu. Má jednu sestru.

Svou první TV roli dostala už jako maličká holčička v pořadu Chiquilladas. V roce 1993 vystupovala v pořadu El club de Gaby.O rok pozdějí se objevila v Quimera.Ve svých deseti letech se poprvé objevila v telenovele Retrato de Familia a ještě v tento rok v serialu Alondra. V roce 1996 dostala roli v El vuelo del Aguila. Za dva roky dostala už o něco větší roli a to v telenovele Huracán. V roce 1999 dostala zatím jednu ze svých největších rolí v telenovele Nunca te olvidaré.

Ve stejném roce si také zahrála ve svém prvním filmu s názvem Inesperado amor a dále v novele Infierno en el paraiso. Rok 1999 ukončila serialem DKDA :Suenos de Juventud. Rok 2000 jí přinesl roli ve filmu Bienvenida al clan a v telenovelách Primer amor... a mil por hora, Siempre te amaré, Locura de amor. Za rok se objevila v serialu El juego de la vida. V roce 2002 dostala velkou roli v teen novele Clase 406, kde se po několikáté setkala s Anahí a poznala tu své další dva budoucí kolegy - Christiana Chaveze a Poncha Herrera, se kterým nakonec jak v telenovele tak i ve skutečném životě v době Clase 406 chodila.

Za dva roky dostala roli spolu s Anahí, Christianem, Ponchem atd. v teen novele Rebelde. Po Clase 406 se s Ponchem rozešla, ale právě Rebelde je opět svedlo do hromady a znova obnovili svůj milostný vztah. Byli krásná dvojice. Během Rebelde Dulce María změnila až radikálně svůj vzhled, z klidné brunetky se stala červenovlasá dračice. Tahle image se jí hodila pro roli Roberty v Rebelde. Během této teen novely se stala členkou skupiny RBD, kterou tvořila hlavní šestice Rebelde (mezi nimi Dulce).

Během třetí série Rebelde se Dulce rozešla s Ponchem. Po nějakém čase začala chodit s fotbalistou jménem Memo Ochoa. Ale s tím se bzry také rozešla. Odjel ze země a Dulce zůstala opět sama. Dulce María jakožto i textařka, napsala písen k serii RBD:La familia s názvem Quiero poder,kde hrají všech šest.Pikošky:Jej maminka sa volá Blanca, Dul má dve sestry.Po strednej so svojím chalanom založili skupinu DandD.Neskôr sa pri natáčaní Clase 406 a Rebelde zamilovala do Alfonsa Herreru a dosť dlhú dobu s ním chodila.Potom chodila s futbalistom Menom Ochaa,ale ich vzťah sa časom tiež skončil.
Dulcina babička bola sesternica maliarky Fridy Khala.Dul ma piersing v nose.A doma má svoju fenku Rasetu.Veľmi rada hráva na gitare,píš poéziu a takisto aj texty piesní .... Dul napísala aj No Pares a Quiero Polder.Ešte než sa stala členkou RBD spievala so skupinou Jeans.Neznáša tequillu.Vydala dokonca knihu Dulce Amanga-kniha obsahuje jej básničky ,myšlienky a pocity ,tkoré zažila.

454

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama